Strona „serwisKK”

Pan Konrad Kluska naprawia różne sprzęty — szybko i jakościowo.
Na podstawie poprzedniej wersji strony, którą dostałem od Pana Konrada, zaprojektowałem nową wersję, na której przejrzyście ułożyłem całą informację, której może potrzebować potencjalny klient.
Strona główna
Strona jest podzielona na sekcje, w każdej, z których jest podana jakaś informacja dotycząca działalności Pana Konrada, która mogłaby być korzystną dla klienta.
Zastosowałem dla strony spokojny styl i typografie, ponieważ jest to strona w pierwszej kolejności informacyjna, dlatego nic nie powinno odwlekać czytającego od informacji o usługach.
Usługi
W większości przypadków osoba, która chce skorzystać z jakieś usługi najpierw zapoznaje się z doświadczeniem oraz opiniami firmy lub osoby, która tą usługę oferuje, dlatego dodałem osobne sekcje (na podstawie poprzedniej strony) z przykładami poprzenich prac Pana Korada oraz rzeczywistymi opiniami poprzednich klientów pobranych z Google Maps.
RealizacjeRealizacje
Na stronie jest również mapa, która pomaga znaleść siedziby Pana Konrada.
Lokalizacje
Podczas projektowania stosowałem zasady pełnej responsywności strony, co oznacza, że design strony jest dostosowany do ekranu prawie każdej szerokości.
Telefon głównaTelefon główna
Specjalnie dla strony zaprojektowałem proste ikony komputera (tak naprawdę monitora :) oraz telefonu.
Zrobiono

jesienią 2023

Zaprojektował i zakodował

Arsen Mosiichuk

Zredagowała

Weronika Jabłecka